X
GO

بسمه تعالی

درباره ما:
شرکت خانه خودرو شمال در تاریخ 30/10/1387 به شماره ثبت 14077 در اداره ثبت شرکت ها به نشانی دفتر مرکزی خود واقع دراستان گیلان، شهرستان رشت ، بلوار ولیعصر(عج)، روبروی فرودگاه بین المللی سردار جنگل، در فضایی بالغ بر1100 متر مربع شامل تجهیزات و امکانات نمایشگاهی و تعمیرگاهی تخصصی خودرو ،با موضوعات فعالیت زیر تشکیل گردید :
1)    خرید و فروش ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی علی الخصوص قطعات یدکی اتومبیل، ماشین های سبک و سنگین و متعلقات و تزئینات داخلی
2)    شرکت در نمایشگاه ها و ترخیص از گمرکات کشور
3)    اخذ نمایندگی فروش وخدمات پس از فروش از خودروسازی های داخلی و خارجی 
4)    عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی
این شرکت در راستای اهداف خود در تیر ماه 1388 موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت آسان موتور با کد 103 گردید. پس ازمصوبه هیات محترم وزیران مبنی بر اعطای مجوز فعالیت در حوزه تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی و در راستای استفاده از ظرفیت موجود و نظر به اهداف و چشم انداز طراحی شده برای این مجموعه ،این شرکت  نسبت به ثبت شعبه به شماره 2246 در منطقه مذکور اقدام و  مجوز فعالیت خود را در این خصوص در سال 1393 دریافت نمود.
در حال حاضر شرکت خانه خودرو شمال به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش و خدمات پس از فروش خودروهای با گارانتی ، در آن منطقه اقتصادی فعالیت می نماید. نظر به ایجاد امکانات لازم جهت تولید و مونتاژ خودرو های هیوندای در کشور و همچنین اعطای نمایندگی رسمی واردات و خدمات پس از فروش خودروهای مذکور به شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان موتور(KTL) ، شرکت خانه خودرو شمال در سال 1397 نسبت به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش با کد202  اقدام نمود.
فرایند توسعه شرکت:
در راستای توسعه حداکثری و ایجاد فضاهای تعمیرگاهی و نمایشگاهی اختصاصی مرتبط با صنعت خودرو واستفاده از ظرفیت های شرکت های تولیدکننده داخلی این مجموعه نسبت به اخذ نمایندگی شرکت های کرمان موتور و خدمات و تجارت بم خودرو با (کد 3411) خودرو های گروه KMC(جک و لیفان) اقدام نموده و در حال حاضر نماینده این گروه خودرویی در استان گیلان به شمار می آید.
فضای نمایشگاهی و تعمیرگاهی این شرکت در منطقه آزاد تجاری وصنعتی انزلی با فضایی بالغ بر 2300 متر مربع که در سال 1400 همزمان با افتتاح طرح های عمرانی توسط ریاست محترم جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت .این مجموعه در حال حاضر نسبت به ارائه خدمات خودرویی جهت محصولات شرکت صنایع خودروسازی فردا با کد 131و شرکت مدیران خودرو با کد 479 در این مجموعه فعالیت می نماید.
همچنین در راستای ایجاد تنوع در سبد محصولات این شرکت  نسبت به اخذ نمایندگی ها شرکت مکث موتور(از گروه ماموت خودرو) با کد 102 و آرین پارس موتور (لاماری) با کد 1302 در فضایی مجزا با مساحت مجموعی  5 هزار متر مربع اقدام نموده است. همچنین نظر به سیاست های تعیین شده این گروه خودرو، مجموعه تخصصی نمایشگاهی و تعمیرگاهی در استان گلستان ، شهرستان گرگان و شهرستان لاهیجان در خصوص محصولات صنایع خودروسازی فردا با ثبت شعبات مجزا نیز در حال فعالیت می باشد. گروه سروش دیزل مبنا با کد 271   از دیگر مجموعه هایی است که این شرکت افتخار همکاری با انها را دارد . 
منابع انسانی:
این مجموعه با انتخاب و گزینش نیروهای مجرب و متخصص در حوزه های فنی ،اداری و مالی و ارئه خدمات متمایز، موفق به کسب افتخارات متعددی در حوزه فروش و خدمات خودرویی شده است . در حال حاضر بالغ بر 100نفر نیروی انسانی فعال در دفتر مرکزی و  شعبات این گروه خودرویی با توجه به نوع وظایف تعیین شده با اخذ مدارک فنی لازم در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
در زمینه مدیریتی این شرکت ازسه گروه مشاوران مالی ،اداری و تجزیه تحلیل سیستم ها و مدیریت و مشاور امور بازرگانی و بازاریابی استفاده نموده و شبکه گسترده ای را جهت ارتباطات با مشتریانCRM،پشتیبانی فروش و خدمات جهت ارئه سرویس های مطلوب به مراجعین ایجاد نموده است. 


 
 

 

 

رشت، بلوار ولیعصر, روبروی فرودگاه بین المللی
کد پستی :4179986846
خط ویژه : 34955
تلفن دفتر مرکزی : 4-33731230-013
فکس دفتر مرکزی :33758920-013